ثبت نام«یارانۀ اعتباری خرید کتاب» نمایشگاه کتاب از ۱۶ اردیبهشت

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۷:۴۸ کد : ۴۳۲۸۹ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۴۳
ثبت نام«یارانۀ اعتباری خرید کتاب» نمایشگاه کتاب از ۱۶ اردیبهشت

برای ثبت نام«یارانۀ اعتباری خرید کتاب»  سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 16 اردیبهشت از ساعت 9صبح به آدرس  https://bon.tibf.ir مراجعه نمائید.

لطفا قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه کنید:

نمایشگاه کتاب از تاریخ 19تا29 اردیبهشت  به دو صورت فیزیکی و مجازی برگزار می شود.

استفاده از یارانه اعتباری از طریق سامانه فروش (کلیک نمائید) بصورت حضوری و  غیر حضوری  امکان پذیر است.

سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان  700 هزار تومان است که از این مبلغ  420 هزار تومان آورده دانشجویان است و  280 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی است.

سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی 800هزار تومان است که از این مبلغ  400 هزار تومان آورده عضو هیئت علمی و  400 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می ­یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.

اعتبار یارانه سهم خریدار در هنگام خرید کتاب در سامانه فروش (کلیک نمایید) به تناسب خرید و تا سقف اعلامی محاسبه و از صورتحساب خرید کسر می­ گردد.

با توجه به محدودیت بودجۀ اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده برای هر استان، اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر اقدام نموده اند. بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت و اعتبار استان، امکان ثبت نام متقاضیان جدید نخواهد بود.

لطفاً فرایند ثبت نام را تا دریافت این پیامک: «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد» از طریق شماره 30004141 ادامه دهید.

هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) می باشد.

هنگام تشکیل صفحه کاربری الزامی برای  مطابقت کد ملی و شماره تلفن همراه نمی باشد اما برای دریافت یارانه نیاز به استفاده از شماره تلفن همراهی است که در مالکیت کد ملی باشد. شماره تلفن ­همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.

گزینه دریافت یارانه در سامانه فروش مجازی در قسمت پروفایل کاربری شما بعد از تکمیل و بروزرسانی اطلاعات قابل دسترسی است.

 پشتیبانی : 02191009898

ساعت پاسخگویی: 18-9(در صورت عدم پاسخگویی از طریق گزینه های "ارسال تیکت" و یا " تماس با ما" اقدام نمایید.)

کلید واژه ها: کتاب خرید کتاب اعتباری خرید کتاب اعتباری خرید یارانه یارانه اعتباری